نرم افزار ابرمحور ICCPS شبکه تدارکات صنعت ساخت

نرم افزار مدیریت تدارکات ICCPS

به این نوشته امتیاز دهید

گروه مهندسی OCPM اولین محصول خود در زمینه فناوری اطلاعات را تحت عنوان نرم افزار ابرمحور ICCPS عرضه کرده است، این سامانه در راستای اهداف همگام سازی صنعت ساخت ایران با تکنولوژی های نوین ارائه شده است و با توجه به اهمیت استراتژیک فرایندهای تدارکات در پروژه های صنعت ساخت، میتواند نقشی بسیار مفید در این بخش ایفا نماید.

 

در این سامانه هر دو سمت عرضه و تقاضا فعالیت خواهند کرد و کارفرمایان ضمن دریافت پیشنهاد آنلاین برای خریدهای خود، از مزایای متعدد سیستم از قبیل مدیریت اطلاعات، سنجش عملکرد، ارزیابی های دو سویه و دسترسی به نظرات دیگران در مورد شرکتها و فروشندگان، مذاکرات آنلاین و … بهره مند میگردند.

امکان تعریف کاربران مختلف با دسترسی های مشخص برای هر کارفرما، ایجاد بستر مشترک اطلاعاتی برای ایشان را فراهم نموده و فضای همکاری و هماهنگی مطلوبی به وجود می آورد.
برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت نرم افزار ابرمحور ICCPS مراجعه فرمایید.

نرم افزار ابرمحور ICCPS بر مبنای چهار محور اساسی طراحی گردیده:

ابر محور: تکنولوژی های ابرمحور امکان دسترسی به اطلاعات و انجام اقدامات مورد نظر را در هر زمان و از هر موقعیت مکانی میسر میسازد.

روابط درازمدت: سیستم ارزیابی چندین معیاره برای هر دو سمت خریدار و فروشنده و امکان مشاهده این ارزیابی ها توسط دیگران، ضمن تسهیل کار انتخاب بهینه تامین کنندگان، هر دو بخش عرضه و تقاضا را به کسب اعتبار با فعالیت حرفه ای ترغیب میکند.

شفافیت: تدارکات بیش از 70% از هزینه های پروژه های صنعت ساخت را تشکیل میدهد و شفافیت در این بخش برای مدیران این صنعت از اهمیت فراوانی برخودار است، در ICCPS دسترسی به قیمتهای رقابتی و واقعی به سهولت صورت میپذیرد و مستندات آن همیشه قابل دستیابی است.

مدیریت اطلاعات و سنجش عملکرد: با افزایش حجم اطلاعات و مستندات در دنیای امروز، لزوم نظم دهی و سهولت بازیابی آنها از اهمیت بسزایی برخوردار است، در ICCPS همیشه میتوانید با جستجوهای چندین معیاره به سرعت اسناد مورد نظر خود را بیابید، ضمن آنکه نمودارهای متنوع و شاخصهای ارائه شده به شما در تحلیل حجم عظیم اطلاعات کمک شایان ذکری مینماید..

سامانه ICCPS به عنوان حلقه ای از زنجیره پیاده سازی تکنولوژیهای ابر محور عرضه شده است که بی شک آینده صنعت ساخت بر اساس همین فناوریهای نوین خواهد بود و ضروری است فعالین این صنعت خود را با این تغییرات انطباق دهند.

نرم افزار ابرمحور ICCPS

نرم افزار ابرمحور ICCPS