امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Group2@Course1
میزکار گروه دو - دوره یک
پاسخ
دوستان عزیز، لطفا آدرس ایمیلهای خود را قرار دهید تا pdf اسلایدها ایمیل گردد.
ضیایی
پاسخ
(2015/08/22، 05:54 PM)alzi1982 نوشته است: دوستان عزیز، لطفا آدرس ایمیلهای خود را قرار دهید تا pdf اسلایدها ایمیل گردد.
ضیایی

سلام و خسته نباشید
a.farokhi.nissan@gmail.com
یا علی مدد
پاسخ
برای ارسال پیوست لطفا از گزینه "پاسخ جدید" که به رنگ سیاه در بالای بخش پاسخ سریع قرار دارد استفاده بفرمایید. در این حالت میتوانید فایلهای مورد نظر خود را پیوست کنید.
پاسخ
لطفا همه دوستان برای جلسه چهارم نرم افزار Navisworks 2015 را نصب داشته باشند.
پاسخ
با سلام،
موضوع جلسه ششم روشهای انتخاب، Selection Tree، viewpoint, و ابزارهای مرور طرح خواهد بود. فصلهای چهار و پنج کتاب Navisworks.
پاسخ
با سلام خدمت دوستان عزیز،
با توجه به تعطیلی روز شنبه 2 آبان ماه و نیز عدم امکان هماهنگی با کلیه شرکت کنندگان،
امتحان پایان دوره بدون به تعویق افتادن در تاریخ 25 مهرماه (شنبه آتی) برگزار خواهد شد.
با تشکر.
ضیایی.
پاسخ
(2015/10/11، 09:50 AM)alzi1982 نوشته است: با سلام خدمت دوستان عزیز،
با توجه به تعطیلی روز شنبه 2 آبان ماه و نیز عدم امکان هماهنگی با کلیه شرکت کنندگان،
امتحان پایان دوره بدون به تعویق افتادن در تاریخ 25 مهرماه (شنبه آتی) برگزار خواهد شد.
با تشکر.
ضیایی.

جناب آقای مهندس ضیایی
با سلام،
پیرو هماهنگی صورت گرفته با سایر دوستان، همه عزیزان موافق با برگزاری آزمون در تاریخ 9 آبان هستن و مقرر شد در همین محل اعلام موافقت داشته باشن. در صورت امکان پس از اعلام موافقت دوستان تأئید بفرمایید.
سپاسگزارم.
پاسخ
با سلام
بنده با برگزاری آزمون در تاریخ 9 آبان موافقم.
جناب آقای مهندس ضیایی ضمنا من ایملم رو ثبت نکرده بودم لطفا مطالب رو برای من هم ارسال بفرمایید
K.ARDAGHI@GMAI.COM
با سپاس
پاسخ
سلام
من هم با تاریخ 9 آبان موافقم و در دهه محرم دعاگوتون هستم ممنون مهندس
یا علی مدد
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان