گروه مهندسی ocpm

تبلیغات در سایت

تبلیغات در سایت
3.67 (73.33%) 12 votes

سامانه تکنولوژیهای نوین ساخت به عنوان رسانه ای تخصصی در خصوص صنعت ساخت، دارای بازدیدهای تخصصی و هدفمند میباشد که به گواه آمار، در بسیاری از جستجوهای کلیدی در گوگل رتبه اول را داشته و یا در صفحه اول نتایج جستجو نمایش داده میشود، برخی از این کلمات کلیدی شامل موارد ذیل است:

– قیمت درب ضد سرقت و درب ضد سرقت

– درب چوبی و درب اتاق خواب

– قطعات پیش ساخته بتنی

– قیمت بتن آماده

– قیمت کناف

– قالب بندی ساختمان

– قیمت تری دی پنل

– قیمت ترموود

و ….

در این سامانه، تبلیغات مرتبط با هر بخش ، صرفا در محل تخصصی خود قرار میگیرد که اثربخشی بسیار بالاتری برای ارائه کنندگان محصولات و خدمات تامین میکند چرا که صرفا بازدید کنندگانی که به خواسته خود وارد مطلب شده و به دنبال آن هستند تبلیغات آنها را در کنار اطلاعات مفید و جامع مرتبط مشاهده میکنند.

تامین کنندگان و مجریان تخصصی و معتبر میتوانند از طریق این سایت محصولات خود را معرفی نمایند.

جهت اطلاع از شرایط درج تبلیغات شرایط درج تبلیات می توانید با ایمیل info@ocpm.ir مکاتبه نمائید ( نام شرکت و نوع خدمات و محصولات خود را در ایمیل ارسالی اعلام فرمائید).

 

قابل ذکر است این سایت توسط گروه مهندسی OCPM، اداره میشود. در این صفحه سعی شده است جدیدترین تکنولوژیهای ساختمان ارائه شود. گروه مهندسی OCPM به عنوان مشاور تخصصی مدلسازی اطلاعات ساختمان در زمینه پیاده سازی این متدولوژی در سازمانهای کارفرمایی، پیمانکاری و مشاور مشغول به فعالیتمی باشد.

توجه :  گروه مهندسی OCPM هیچگونه خدماتی در خصوص فروش مصالح و تجهیزات، خدمات اجرا و … ارائه نمیکند و هیچگونه مسئولیتی در این خصوص ندارد. لطفا برای این منظور صرفا با شرکت های تخصصی مربوطه که در هر مطلب معرفی شده است تماس حاصل فرمایید.