گروه مهندسی ocpm

تبلیغات در سایت

تبلیغات در سایت
3.67 (73.33%) 9 votes

سامانه تکنولوژیهای نوین ساخت به عنوان رسانه ای تخصصی در خصوص صنعت ساخت، دارای بازدیدهای تخصصی و هدفمند میباشد که به گواه آمار، در بسیاری از جستجوهای کلیدی در گوگل رتبه اول را داشته و یا در صفحه اول نتایج جستجو نمایش داده میشود، برخی از این کلمات کلیدی شامل موارد ذیل است:

– قیمت درب ضد سرقت و درب ضد سرقت

– درب چوبی و درب اتاق خواب

– قطعات پیش ساخته بتنی

– قیمت بتن آماده

– قیمت کناف

– قالب بندی ساختمان

– قیمت تری دی پنل

– قیمت ترموود

و ….

در این سامانه، تبلیغات مرتبط با هر بخش ، صرفا در محل تخصصی خود قرار میگیرد که اثربخشی بسیار بالاتری برای ارائه کنندگان محصولات و خدمات تامین میکند چرا که صرفا بازدید کنندگانی که به خواسته خود وارد مطلب شده و به دنبال آن هستند تبلیغات آنها را در کنار اطلاعات مفید و جامع مرتبط مشاهده میکنند.

 

تامین کنندگان و مجریان تخصصی و معتبر میتوانند از طریق این سایت محصولات خود را معرفی نمایند:

شرایط درج تبلیغات به شرح زیر است:

• تبلیغات در  این سایت برحسب حیطه فعالیت به صورت جداگانه در صفحات مربوطه نمایش داده میشود.

• امکان ارائه فضا جهت بنر به صورت تصویر با ابعاد حداکثر 500*100 پیکسل به علاوه درج لیست قیمت و لینک به سایت

• هزینه ماهیانه تبلیغات برابر با 300 هزار تومان

•    در صورت وجود فضا، درج تبلیغ پس از ارسال تصاویر و فایل لیست قیمت و تایید آنها، بلافاصله پس از واریز وجه در سایت قرار می گیرد.

لذا با توجه به نکات ذکر شده، جهت هماهنگی های بیشتر می توانید با ایمیل info@ocpm.ir مکاتبه نموده و یا با شماره تلفن 44803400-021 تماس حاصل فرمائید 

 

قابل ذکر است این سایت توسط گروه مهندسی OCPM، اداره میشود. در این صفحه سعی شده است جدیدترین تکنولوژیهای ساختمان ارائه شود. گروه مهندسی OCPM به عنوان مشاور تخصصی مدلسازی اطلاعات ساختمان در زمینه پیاده سازی این متدولوژی در سازمانهای کارفرمایی، پیمانکاری و مشاور مشغول به فعالیتمی باشد.

توجه :  گروه مهندسی OCPM هیچگونه خدماتی در خصوص فروش مصالح و تجهیزات، خدمات اجرا و … ارائه نمیکند و هیچگونه مسئولیتی در این خصوص ندارد. لطفا برای این منظور صرفا با شرکت های تخصصی مربوطه که در هر مطلب معرفی شده است تماس حاصل فرمایید.