لیست قیمت قطعات بتنی پیش ساخته (قیمت جدول بتنی و … )

قیمت جدول بتنی

لیست قیمت قطعات بتنی پیش ساخته (قیمت جدول بتنی و … )
3.45 (68.93%) 112 votes

در این مطلب لیست قیمت قطعات بتنی پیش ساخته شامل قیمت جدول بتنی ، کفپوش بتنی ،  دیوار بتنی پیش ساخته ، دال بتنی پیش ساخته و .. آمده است

قطعات بتنی پیش ساخته

همانطور که از اسم این قطعات مشخص می باشد قطعات بتنی پیش ساخته قطعاتی هستند که توسط  تولید کنندگان عرضه و پس از حمل در محل کارگاه نصب می گردند. از جمله مزایای سیستم های پیش ساخته می توان به کاهش نسبی هزینه های کار نیروی انسانی، پرت مصالح و ماشین آلات مورد نیاز، کاهش زمان اجر ا، کنترل کیفیت بهتر، وابستگی کمتر به شرایط جوی و صرفه جویی در تجهیزات نصب ، اشاره نمود.

از محصولات این گروه  می توان موارد زیر را نام برد: این قطعات شامل جدول بتنی پیش ساخته ، دیوار بتنی پیش ساخته ، دال بتنی پیش ساخته ، کفپوش بتنی  ، بلوک سیمانی ، بلوک بتنی پیش ساخته سبک ،  نیوجرسی ، لوله بتن مسلح و ..

بر آورد هزینه قطعات بتنی پیش ساخته و بلوک از فصل دوازهم فهرست بهای ابنیه انجام می شود که در ادامه به معرفی هریک از آنها پرداخته می شود.

پرده بلند 2

ایده های جذاب برای دکوراسیون خانه های کوچک

 

قیمت جدول بتنی 

انواع جدول بتنی 

جدول بتني پيش ساخته، قطعه بتني سيماني است كه به منظور جداسازي سطوح مختلف در يك تراز يا ترازهاي ارتفاعي متفاوت به شرح زير به كار ميرود:

– براي محدود و مشخص كردن فيزيكي يا ظاهري مسير تردد

– ايجاد جوي آب يا كانال زهكش (به تنهايي يا در ارتباط با ساير قطعات).

– جداسازي سطوحي با رفت و آمدهاي متفاوت (پياده و سواره).

–  جداسازي باغچه يا فضاي سبز از مسير تردد.

سالانه به جهت تخریب جداول بتنی کم دوام در اثر تاثیر عوامل مخرب (سولفات ها، سیکل های یخبندان و آب شدگی، تبلور نمک ها و …) هزینه های سنگینی به سازمان های متولی خدمات شهری تحمیل می گردد . از آنجایی که روش تولید جداول بتنی تاثیر قابل توجهی در دوام آنها در برابر عوامل مخرب دارد ، آشنایی با روشهای مختلف تولید و مزایا و معایب آنها می تواند در انتخاب جدول مناسب با توجه به شرایط محیطی کمک نماید .
جدولها بطور کلی به دو روش سنتی و پرسی تولید می شوند.
روش سنتی : در این روش بتن در قالب ریخته شده و پس از گذشت زمان لازم قالب ها باز و پس از عمل آوری مناسب قطعه آماده نصب می شود. در این روش برای افزایش دوام قطعه باید نسبت آب به سیمان پایین آورده شود که این مهم به کمک مواد افزودنی روان کننده قابل دسترسی می باشد. در این روش به منظور افزایش دوام در برابر دوره های یخبندان و آب شدگی استفاده از مواد حبابزا نیز پیشنهاد می شود.
روش پرسی : این روش خود به دو نوع فول پرس و وکیوم پرس تقسیم می شود :
1- روش فول پرس: در این روش بتن به همان طریق سنتی آماده شده و بعد از قالب ریزی بوسیله دستگاه پرس تحت فشار قرار می گیرد و آب پوسته و هسته مرکزی آن خارج می شود . این نوع جدول در مناطق سرد همراه با یخبندان به علت عاری بودن پوسته و هسته آن از آب استفاده شده و در مقابل یخ زدگی مقاوم می باشد.
2- وکیوم پرس: دراین روش نیز همانند روش قبل ، بتن بوسیله دستگاه پرس تحت فشار قرار می گیرد . اما در این روش نیروی پرس کمتر بوده و فقط آب پوسته جدول تحت فشار خارج می شود و هسته مرکزی حالت خمیری و خیس خود را حفظ می کند. توصیه می شود در آب و هوای سرد ، این نوع جدول بدلیل داشتن آب در هسته آن استفاده نشود

 

انواع جدول بتنی انواع جدول بتنی

برآورد هزینه جدول بتنی پیش ساخته (مطابق فهرست بها )

جدول بتنی پیش ساخته از 120101 تا 120102 فصل دوازدهم فهرست بهای ابنیه پرداخت می شود که این قیمت ها متناسب با عیار سیمان جداول و  ابعاد جدول که به عبارتی سطح مقطع عمود بر مسیر است ، می باشد.

ocde

لیست قیمت جدول بتنی پیش ساخته

قیمت جدول بتنی

برای دیدن تصاویر با کیفیت بهتر بر روی ان کلیک نمائید

لیست قیمت جدول بتنی بنیاد بتن اصفهان – 95/05/27

کرایه حمل و بارگیری و تخلیه جداول وت پرس به ازای هر سرویس با جرثقیل مبلغ 800،000 ریال

کرایه حمل و بارگیری و تخلیه جداول وت پرس با خاور و تخلیه دستی هر سرویس مبلغ 650.000 ریال

کرایه  حمل و بارگیری جداول وت پرس  با تریلی مطابق تعرفه های مجاز و توافق با باربری

کرایه تخلیه جداول وت پرس  با جرثقیل هر قالب 2.000 ریال

 

قیمت جدول بتنی

برای دیدن تصاویر با کیفیت بهتر بر روی ان کلیک نمائید

لیست قیمت جدول بتنی شرکت پایهان بتن

 

قیمت دیوار پیش ساخته بتنی 

استفاده از مصالح سنتی نظیر آجر ، بلوک و … برای ایجاد دیوارهای محوطه عملا زمانبر و پرهرینه می باشد . برخی موارد به جهت کاهش زمان یا هزینه اقدام به فنس کشی می شود که عدم ایجاد امنیت کافی از معایب عمده ان می باشد.

استفاده از دیوارهای پیش ساخته بتنی یکی از سریعترین راه های ایجاد دیوار با امنیت بالا و قیمت مناسب می باشد. این قطعات که توسط قالبهای بتنی این قبلآ بتن ریزی می شود، توسط جرثقیل به محل اجرا آورده شده و این دیوارهای پیش ساخته براحتی در محل اجرا مونتاژ می گردد. طرحها و سایزهای این دیوارها بسیار متنوع می باشد.

دیوار بتنی پیش ساخته

برآورد قیمت دیوارهای پیش ساخته بتنی(مطابق فهرست بها )

در فهرست بهای ابنیه به صراحت ردیفی برای دیوارهای بتنی پیش ساخته در فصل دوازدهم پیش بینی نشده است .

 

لیست قیمت دیوار پیش ساخته بتنی 

 

قیمت دیوار پیش ساخته بتنی

برای دیدن تصاویر با کیفیت بهتر بر روی ان کلیک نمائید

لیست قیمت دیوار پیش ساخته بتنی  – شرکت پایهان بتن

قیمت کفپوش بتنی 

کفپوش بتنی ضد سایش از سیمان ماسه ,چسب بتن و افزودنی فوق روان کننده بتن و آب  تشکیل می شوند. کفپوش بتنی ضد سایش در ابعاد وطرح های گوناگونی تولید میگردد.

روش های تولید کفپوش بتنی ضد سایش

روش ویبره ای در تولید کفپوش بتنی ضد سایش: در این روش برای تولید کفپوش بتنی ضد سایش ,کفپوش بتنی از طریق لرزش دستگاه ویبره متراکم و یکنواخت میشود و در روش ویبره, کفپوش به صورت تک لایه تولید میگردد.

روش پرسی برای تولید کفپوش بتنی ضد سایش :  در این روش تولید کفپوش بتنی ضد سایش,کفپوش بتنی از طریق فشار دستگاه پرس متراکم میشود ودر روش پرسی  کفپوش های بتنی به صورت دولایه تولید میگردند.

برآورد هزینه کفپوش بتنی

هزینه تهیه و اجرای کفپوشهای بتنی پیش ساخته از ردیف های 120901 تا 120909 فصل دوازدهم فهرست بهای ابنیه قابل پرداخت می باشد که در صورت رنگی بودن ، طرحدار بودن (پولکی ، شیاردار و …) اضافه بهاهای مربوطه تعلق خواهد گرفت.

 

لیست قیمت کفپوش بتنی

لیست قیمت کفپوش بتنی

برای دیدن تصاویر با کیفیت بهتر بر روی ان کلیک نمائید

لیست قیمت کفپوش بتنی – شرکت پایهان بتن

 

قیمت واش بتن

واش بتن چیست 

واش بتن یک از انواع کفپوش بتنی است که از مقاومت سایشی بالاتری نسبت به کفپوش بتنی برخوردار است. واش بتن کف‌پوش‌هایی با پایه بتنی است که از ترکیب سنگ‌دانه‌های رنگی معدنی با اندازه‌های بزرگ و کوچک سیمان به‌دست می‌آید. این محصول از سیمان، پودر سنگ و چسب بتن و مواد روان کننده تولید می‌شود و در فرآیند تولید آن از تجهیزات و دستگاه‌هایی مانند فشار آب شدید و ساب استفاده می‌کنند.

برای تولید این محصول باید بیشتر از سنگ‌های با دوام و باکیفیت ‌ استفاده شود که تحمل شرایط سخت و سرد را در آزمایش‌ها نشان‌داده باشند.این محصول باید دارای وزن مخصوص بالا و بافت داخلی فشرده و یکپارچه باشد تا جذب آب را تا میزان زیادی کاهش دهد. ازاین‌رو واش بتن به دو روش پرسی و ویبره تولید می‌شود. محصولاتی که به شیوه پرسی تولید می‌شوند دارای مقاومت بیشتری نسبت به دیگر محصولات هستند.

قیمت موزاییک  واش بتن

نمونه‌های متنوعی با برجستگی و رخ‌سنگ‌های متنوع از این محصول در بازار مصالح وجود دارد که در رنگ‌های زیبا زینت‌بخش کف حیاط یا جاهای دیگر، می‌باشد. ابعاد “واش بتن” بسته به شرکت تولیدکننده آن بسیار متفاوت است اما عموماً با ضخامت 4 تا 5/4 سانتی متر و سطح رویه برجسته تولید می‌شوند که البته این سطح به‌صورت یکنواخت و مناسب در نظر گرفته شده است. اندازه‌های این کفپوش بتنی متنوع است و در اندازه‌های 30×30، 50×50 ، 40×40 و 60×30 تولید می‌شوند و بر اساس سلیقه و خواست مشتریان رنگ و اندازه‌های آن قابل‌تغییر است. همچنین متناسب با محل قرارگیری واش‌بتن، نیاز می‌توان ابعاد و رنگ‌های این محصول را تغییر داد. برای مثال سنگ‌دانه‌های با زمینه تیره‌تر مناسب مکان‌های پر تردد است و زمینه‌های روشن‌تر در داخل منازل استفاده می‌شوند.

عموماً واش‌بتن را در محل‌های عمومی و محوطه‌های خارجی مانند حیاط، رمپ، پیاده‌رو، پارکینگ و محوطه بین بلوک‌های ساختمانی، کناره‌های استخر و آبگیر، پمپ‌بنزین و پیاده‌روهای شهری، پارک و فضای سبز و … می‌توان استفاده نمود. واش‌بتن به‌عنوان کفپوش حتی در راهروهای رو بسته نیز می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد. البته بدیهی است که هر کدام از این اماکن نیاز به رنگ‌بندی و ترکیب ویژه‌ای دارد که مناسب محیط باشد. حتی منطقه جغرافیایی نیز از نظر گرما و سرما در انتخاب نوع واش بتن اثرگذار است. همچنین می‌توان این محصول را با ترکیب مصالح مشابه دیگر استفاده نمود و بنا بر سلیقه مصرف‌کنندگان چیدمان جدید و زیبایی ارائه داد.

قیمت واش بتن

در کنار واش بتن می‌توان از تجهیزات جانبی نیز بهره برد برای مثال نورپردازی داخل حیاط به واش بتن‌ها جلوه زیبایی می‌دهد. حتی در برخی واش بتن‌ها چراغ LED به‌کار می رود و نیازی به چراغ های کناری نیست. روی‌هم‌رفته واش‌بتن از جمله محصولات لوکس محسوب می‌شود و بیشتر خصوصیت تزئینی دارد. گرچه رنگ‌های واش بتن را می‌توان بنا بر سلیقه مشتریان تغییر داد اما رنگ‌هایی که عموماً در بازار یافت می‌شود ،شامل: سفید و قرمز معمولی، سفید و قرمز (سفید بیشتر)، سفید قرمز (قرمز بیشتر)، سفید و مشکی، سفید و سبز، آجیلی، قرمز مشکی سبز، سفید و زرد(لیمویی)، سفید چینی، سفید قرمز و زمینه قرمز می‌باشند که هرکدام از این رنگ‌ها کارایی خود را دارند. به‌عنوان مثال نمونه‌ای که در یک استخر خصوصی استفاده می‌شود ،در معابر عمومی کارایی چندانی ندارد.

 

برآورد قیمت واش بتن

تهیه و اجرای واش بتن از فصل 21 ام فهرست بهای ابنیه و از ردیف 210506 قابل پرداخت است.

لیست قیمت واش بتن

لیست قیمت واش بتن

برای دیدن تصاویر با کیفیت بهتر بر روی ان کلیک نمائید

لیست قیمت واش بتن هوم استون – 95/01/29

شرایط فروش :

– قیمت های فوق تحویل درب کارخانه کرج می باشد.

– هزینه حمل تا مقصد بعهده خریدار می باشد.

– 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده به مبالغ فوق اضافه می گردد.

 

دال بتنی پیش ساخته

دال بتنی پیش ساخته یکی دیگر از انواع قطعات بتنی بوده که در محوطه سازی و بر روی نهرها، کانالها، جویها و .. مورد استفاده قرار می گیرد. این دالها با توجه به نوع کاربری در دو نوع ساده و مسلح موجود می باشند.

برآورد هزینه دالهای بتنی پیش ساخته (مطابق فهرست بها )

هزینه تهیه و اجرای دالهای بتنی پیش ساخته مسلح از ردیف 120201 فهرست بهای ابنیه بر اساس عیار سیمان پرداخت می شود.

 

نکات قابل توجه

باید توجه داشت که نوع بتن مورد استفاده در قطعات بتنی تاثیر بسزایی در زیبایی، عملکرد و دوام آنها دارد و بدیهی است که قیمت این قطعات نیز بر همین اساس متفاوت خواهد بود و در هنگام استعلام قیمت توجه به این نکته ضروری است. برای مثال در تولید جداول و نیوجرسی در صورت استفاده از بتن خودتراکم نتیجه بسیار بهتری نسبت به بتن متداول حاصل میشود و سطح نهایی بتن نیز زیباتر بوده و نفوذ پذیری کمتری خواهد داشت.

لیست قیمت دالهای بتنی پیش ساخته

قیمت دال بتنی پیش ساخته

برای دیدن تصاویر با کیفیت بهتر بر روی ان کلیک نمائید

لیست قیمت دالهای بتنی پیش ساخته – شرکت پایهان بتن

 

برای مشاهده لیست کامل قیمت ها و مشخصات فروشنده  به جدول لیست قیمت قطعات بتنی پیش ساخته  مراجعه فرمائید.

fusion_price_list_promo_2016_08_25_14_57_599

جدول لیست قیمت انوع مصالح ساختمانی

استعلام قیمت کار ساختمانی 2